Térkép betöltése...
Sziget2023: itt a teljes program!
Hétnapos bérlet: Második elővételes kör: 68 000 Ft Teljes ár: 74 000 Ft // Ötnapos bérlet: Második elővételes kör: 59 000 Ft Teljes ár: 62 000 Ft // Napijegy: Elővételes ár: 15 000 Ft Augusztus 1-től: 16 000 Ft // Sziget-Budapest Citypass: Ár: 3 600 Ft /
POP-ROCK NAGYSZÍNPAD:
16:00 Bombay Bicycle Club 17:45 Punnany Massif 19:30 Madness 21:30 The Prodigy
A38 SZÍNPAD:
17:00 Gasmac Gilmore (AT) 18:30 Terakaft (ML) 20:00 El Juntacadaveres (AR-BE) 21:30 Pannonia Allstars Ska Orchestra (HU) 23:30 Gipsy Burek Orkestar (MK-FR) 01:00 DJ Gaetano Fabri + DJ Kosta Kostov + DJ Click (BG-DE-FR-BE)
VILÁGFALU SZÍNPAD:
17:00 Rudeneck Sound (H) 23:00 Uptown Rockaz Crew (H)
VILÁGFALU - AFRO-LATIN-REGGAE PROGRAMOK:
12:00 Andre 14:00 Roocha 16:00 Andras Toth 18:00 CrossNineTroll 20:00 Naga & Beta 22:00 Pöli 00:00 Martin Buttrich 02:00 Guy Gerber 04:00 Polarize
B.MY.LAKE PRESENTS: COLOSSEUM:
14:00 Ef Zámbó Happy Dead Band 15:30 We Are Rockstars - a Nagy-Szín-Pad verseny jelöltje 16:50 Cloud 9+ - a Nagy-Szín-Pad verseny 5. helyezettje 18:30 Subscribe 20:10 Szabó Balázs Bandája - a Nagy-Szín-Pad verseny 3. helyezettje 21:50 Kiscsillag 23:30 Budapest Bár 00:30 Rewind
PETŐFI RÁDIÓ - VOLT FESZTIVÁL SZÍNPAD:
14:00
Both Miki és a Palimo Story 15:30 Odett - a Nagy-Szín-Pad verseny
jelöltje 16:50 Middlemist Red 18:30 Ocho Macho 20:10 LB27 21:50
Brains 23:30 Alvin és a Mókusok Unplugged 00:30 DJ Fülöp, DJ
Lobenwein, DJ Murak
BLUES-ÍR SZÍNPAD OLÁH ANDOR EMLÉKÉRE:
13:00 Electric Blues Party: Red Bird 15:00 Island Zenekar 17:00 Green Spirit 19:00 Red Locks 21:00 Greenfields 23:00 Bran 01:30 Finnegan's Wake
EURÓPA SZÍNPAD:
12:00 Carnival Youth (LV) 13:30 Seward (E) 15:00 Ballet School (D) 16:30 Aucan (I) 18:00 Compact Disk Dummies (BE)
MAGIC MIRROR:
22:00 Táncdalfesztivál - Happy Gang 22:30 VARIETÉ 00:30 PARTY - Infragandhi
YOUTUBE PRESENTS: BUDAPEST PARK TRIBUTE SZÍNPAD:
23:00 Hollywood Rose - Guns N' Roses Tribute Band 01:00 AB/CD - AC/DC Tribute Band 03:00 DJ Gonda Jr.
TÁBORTŰZ ÉS HOMOKOZÓ:
09:15 RoyalVic 12:00 DJ Milendee 14:30 DJ Zöld 17:00 East Café 22:00 Lejön & Minek 01:00 colorStar 02:45 Alba Hyseni Project 05:00 DJ Arsene
CÖKXPÔN CHILL GARDEN:
09:15 DJ Qtewly (Tilos
Radio) 12:00 ROSINFLUX live act 14:30 Jazzkiosk 17:00 Taslinkov
22:00 DJ Moosz 01:00 Tri Gatu 01:45 Sonar 02:45 Burkus König
03:50 Nameless City 05:00 Li & Baco VJ: Szobafény (SzobaStudio)
FIDELIO KULZÚRZÓNA - ÖSSZMŰVÉSZETI SZÍNPAD:
00:00 StarFishTaxi (Solo) (NL)
ROBUR SOUNDSYSTEM ÉS ROBUR BISZTRO:
10:00 Turiszt 12:00 Ordiman 14:00 Zomblaze 16:00 thebakkerman 18:00 Goldsprint 20:00 Jérôme Andrieux 22:00 Grapo 00:00 sLicz 02:00 Format C 04:00 Vektor
ART ZONE (szemben a Magic Mirrorral):
'Alternative Budapest' #4 exhibition by KoPé
Hozzászólások