Sziget2023: itt a teljes program!
7 napos bérlet: 78.000 Ft / 5 napos bérlet: 69.000 Ft / Napijegy: 17.000 / -1. napijegy: 20.000 Ft / Beköltözős hétvégi jegy: 9200 Ft / Beköltözőjegy vasárnap (aug.9.): 4600 Ft / Upgrade jegy 5 naposról 7 napos bérletre váltáshoz: 10.000 Ft
NAGYSZÍNPAD:
16:00 Kraftklub (DE)
17:45 Rudimental (UK)
19:30 Limp Bizkit (USA)
21:30 End Show with Martin Garrix (NL)
A38 SZÍNPAD:
16:45 José Gonzalez (SWE)
18:30 Kwabs (UK)
20:15 Fauve (F)
22:00 Passenger (UK)
23:45 Milky Chance (D)
01:30 C2C (F)
03:00 Sigma live (UK) – után: Ian Autorun
TELEKOM ARÉNA:
22:00 Massive Vibes (H)
23:30 Muzzaik (H)
01:00 Nervo (AUS)
02:30 Sander Van Doorn (NL)
04:00 Dj Observer (A) X Flip Capella
MASTERCARD VILÁGZENEI SZÍNPAD:
16:45 She’ Koyokh (H)
18:15 HK & Les Saltimbanks
19:45 Dhoad – Gypsies from Rajasthan (IN)
21:15 Pannonia Allstars Ska Orchestra (H)
23:15 Söndörgő (H)
00:30 DJ Tagada (F)
COLOSSEUM:
12:00 Andras Bader (H) + Duel live fx (H)
14:00 Andras Toth (H)
16:00 CrossNineTroll (H)
18:00 Naga & Beta (H)
20:00 Yvel & Tristan (H)
22:00 Mark Reeve (D)
23:30 Nakadia (D)
01:00 Damian Lazarus (UK)
03:30 Jay Lumen (H)
PETŐFI RÁDIÓ – TELEKOM VOLT FESZTIVÁL SZÍNPAD:
14:00 Néhai Bárány – a Szám 2015 győztese
15:00 Honeybeast – a Nagy-Szín-Pad! 2015 jelöltje
16:30 Nyers (H)
18:15 30Y (H)
20:00 Intim Torna Illegál (H)
22:00 Sziget záróbuli: (M.P. Sziámi, Kirschner)… And Friends (H)
01:00 Rewind (H)
GOOGLE PLAY PRESENTS: BUDAPEST PARK TRIBUTE SZÍNPAD:
23:00 Rage Against The Machnie tribute by Subscribe (H)
01:00 Basket Case tribute to Green Day (H)
03:00 DJ Jr Gonda (H)
MAGIC MIRROR:
17:00 Film: Meleg férfiak, hideg diktatúrák
19:00 Hócipő kabaré
23:00 Varieté (Gloria Viagra (D), Sally Morell (D), Alex Shchukhin (UKR), Dennis & Szulita (H), Sergey Timofeev (UKR)
00:00 Party: Manuel de Diego (E), Cyborg Templar
BRITISH KNIGHTS EUROPE STAGE:
13:00 Turrentine Jones (UK)
14:15 A.S. (F)
15:30 Eyesburn (SRB) CEETEP
17:00 Delafé y Las Flores Azúles (E)
18:15 Always Drinking Marching Band (E)
BLUES-IRISH SZÍNPAD:
15:00 Morrighan’s (H)
16:30 Zolbert (H)
18:30 Grunting Pigs (H)
20:30 Rafiki Hammond Band (H)
22:30 Lord Bishop Rocks (D)
00:30 The Crazy Rogues (H)
FUERZA BRUTA – NAGY UTCASZÍNHÁZ:
19:00 Fuerza Bruta – Giant Street Theatre
21:00 Fuerza Bruta – Giant Street Theatre
22:45 Fuerza Bruta – Giant Street Theatre
00:30 Fuerza Bruta – Giant Street Theatre
CIRQUE DU SZIGET:
14:00 Manic Freak (ARG)
15:00 Grotesque Gymnastics (H)
16:00 manoAmano (ARG)
17:00 Tony Fratello (ARG)
18:00 Cirk La Putyka (CZ)
19:00 Muruya (ARG)
23:00 Akoreacro (F)
00:15 Fire Show: Tűzfészek Társulat: Az őrület fészke
SZÍNHÁZ ÉS TÁNC SÁTOR:
10:00 yoga
13:00 Sienta la Cabeza (ES)
17:00 Nelson Reguera – Dányi Viktória
18:00 Réti Anna / Ido Batash (H-Isr): Ego Trip
19:00 Space – STEREO Akt: WE HEAR YOU
22:30 Fire Show: Tűzfészek Társulat: Az őrület fészke
23:00 Hiroaki Umeda (J): Adapting for Distortion / L-E-V – Sharon Eyal & Gai Behar (Isr): SARA
TDK LOR SZIGET BEACH – CÖKXPÔN CHILL GARDEN:
09:00 Royalvic
12:00 Dj Zöld
14:30 Moosz (NL)
17:00 Peter Bernath
20:00 Koré Company: All about me…
22:00 Prodee
00:30 Parvati Odissi Dance Group
01:00 ROSINFLUX
02:00 Ficture
03:00 Nomong
FIDELIO CLASSICAL & JAZZ STAGE:
09:00 Wurlitzer
15:00 Textúra
17:00 Rigó Roland
19:00 Opera Sitcom
19:40 Conduct me!
20:00 Astor Piazzola: Maria de Buenos Aires és Eötvös Péter: Triangel
21:00 Moltopera
21:15 CrossOper
00:00 Euro-African Playground
02:00 Kis éji zene
CAMPFIRE PRESENTED BY ERZSÉBET UTALVÁNY:
23:00 PureBasic (H)
00:00 Third Wheel (CRO)
01:00 TuliRedl (CZ)
02:00 Lumpáciusz Vagabundusz (H)
AFRO-LATIN-REGGAE VILLAGE:
17:00 DJ Azou (SEN)
23:00 Love Alliance (H)
Hozzászólások