Térkép betöltése...
Sziget2023: itt a teljes program!
Hétnapos bérlet: Második elővételes kör: 68 000 Ft Teljes ár: 74 000 Ft // Ötnapos bérlet: Második elővételes kör: 59 000 Ft Teljes ár: 62 000 Ft // Napijegy: Elővételes ár: 15 000 Ft Augusztus 1-től: 16 000 Ft // Sziget-Budapest Citypass: Ár: 3 600 Ft /
POP-ROCK NAGYSZÍNPAD:
16:00 Die Fantastischen Vier 17:45 Cee Lo Green 19:30 Manic Street Preachers 21:30 Korn
A38 SZÍNPAD:
16:30 Palma Violets 18:00 Band of Skulls 19:50 Angel Haze 21:40 Kelis 23:30 Klaxons 02:30 Laidback Luke 04:30 Dave Martin
VILÁGFALU SZÍNPAD:
17:00 The Sexican (DK) 18:30 Napra (HU) 20:00 Canzoniere Grecanico Salentino (IT) 21:30 Besh O Drom (HU) 23:30 Parno Graszt (HU) feat. Christophe Lartilleux ( Latcho Drom (H-F) 01:00 DJ Gaetano Fabri (BE)
VILÁGFALU - AFRO-LATIN-REGGAE PROGRAMOK:
17:00 DJ Azou (SEN) 23:00 Selector Desmond Schlekker vs. JD Littlehead (H)
B.MY.LAKE PRESENTS: COLOSSEUM:
12:00 Bohumil vs. Thomas Borza 14:00 Tolo vs. Klayman 16:00 James Cole vs. Pat Duff vs. Shabam 18:00 Davko 20:00 Gregory S aka Invoice 22:00 Peter Makto aka Dandy 00:00 Mind Against 02:00 Miss Kittin 04:00 Secret Factory
PETŐFI RÁDIÓ - VOLT FESZTIVÁL SZÍNPAD:
14:00 Both Miki és a Palimo Story 15:30 Odett - a Nagy-Szín-Pad verseny jelöltje 16:50 Middlemist Red 18:30 Ocho Macho 20:10 LB27 21:50 Brains 23:30 Alvin és a Mókusok Unplugged 00:30 DJ Fülöp, DJ Lobenwein, DJ Murak
BLUES-ÍR SZÍNPAD OLÁH ANDOR EMLÉKÉRE:
13:00 Electric Blues Party: Red Bird 15:00 Levi Band 17:00 Azalia Desert Blues feat. Said Tichiti & Dimitri Espinoza 19:00 Jack Cannon Blues Band 21:00 Dorrey Lin Lyles & Johnnie Shepperdn Band 23:00 Henrik Freischlader 01:30 Muddy Shoes Band 03:00 Blues Beat Party: Sab
EURÓPA SZÍNPAD:
12:00 Fismoll (PL) 13:30 Money for Rope (AUS) 15:00 Charity Children (D) 16:30 Diodato (I) 18:00 Amsterdam Klezmer Band (NL)
MAGIC MIRROR:
22:00 Táncdalfesztivál - Fresh 22:30 VARIETÉ 00:30 PARTY - nd_baumecker (Ostgut Ton, Panorama Bar Resident, Berlin)
YOUTUBE PRESENTS: BUDAPEST PARK TRIBUTE SZÍNPAD:
23:00 Doors Emlékzenekar 01:00 Tökéletes Helyettesek - Kispál és a Borz Tribute 03:00 DJ Paplan
TÁBORTŰZ ÉS HOMOKOZÓ:
23:15 petit pétalederose (F) 00:30 Alexander Sárközi & Mátyus Csaba (H) 01:45 General Rest In Peace (MOR) 03:00 Hagymási Bence és Jacsó Miklós (H)
CÖKXPÔN CHILL GARDEN:
09:15 DJ Qtewly (Tilos Radio) 12:00 ROSINFLUX live act 14:30 Jazzkiosk 17:00 Taslinkov 22:00 DJ Moosz 01:00 Tri Gatu 01:45 Sonar 02:45 Burkus König 03:50 Nameless City 05:00 Li & Baco VJ: Szobafény (SzobaStudio)
FIDELIO KULZÚRZÓNA - ÖSSZMŰVÉSZETI SZÍNPAD:
00:00 Stella Maná (D/I)
ROBUR SOUNDSYSTEM ÉS ROBUR BISZTRO:
10:00 Hege 12:00 Dr Analog 14:00 Gumilap 16:00 MC Fedora 18:00 Goldsprint 20:00 Confused 22:00 Display 00:00 Filth Company 02:00 Jojo 04:00 Gumilap
ART ZONE (szemben a Magic Mirrorral):
'Alternative Budapest' #4 exhibition by KoPé
Hozzászólások